• 021-22536735
  • اتوبان رسالت ، خیابان اثنی عشری ، پلاک 123

درباره فریر ماندگار

#
شرکت فریر ماندگار به منظور خدمات گسترده در زمینه های فنی و مهندسی شامل عملیات ساختمانی و تاسیساتی و شرکت در مناقصه های داخلی و خارجی و خدمات بازرگانی مرتبط با زمینه های مذکور فعالیت خود را آغاز نمود.

فعالیت های آغازین شرکت متمرکز بر اجرای عملیات ساختمانی در زمینه اجرای پروژه های عمرانی در بخش صنعت و ساختمان فعالیت جدی خود را آغاز نمود و در این مدت توانست با توکل به خدا و تلاش روز افزون و کسب تجربیات ارزنده و بهره مندی از بزرگترین اساتید این رشته، پیشرفت های چشم گیری داشته باشد .

این شرکت به رغم فشردگیهای کاری و همزمانی عملیات طراحی و اجرا ، همیشه رعایت اصول Q.C.D را سر لوحه کار خود قرار داده و سعی کرده با رعایت استاندارهای کیفی و بهره گیری از آخرین علوم و فنون روز و همچنین با همکاری بهترین مهندسان طراحی و مهندسی ساختمان این شرکت را در جایگاه ویژه ای قرار دهد. جایگاهی که به جرات می توان برای آن رقبای اندکی متصور شد .

به اتمام رساندن چندین پروژه بزرگ صنعتی و ساختمانهای اداری و تاسیسات مربوط به آن ، هزینه معقول و کیفیت بالا افتخاری است که همکاران ما در کلیه مدیریت ها و واحدهای مختلف شرکت در آفریدن آن نقش داشته اند .

این شرکت هم اکنون با انجام دهها پروژه بزرگ و کوچک در تمامی بخشهای ساختمان وتاسیسات و نگاه به توسعه روز افزون امکان انجام بزرگترین عملیات ساختمانی و تاسیساتی را در داخل و خارج از کشور دارد .

اهداف متعالی این مجموعه ارائه خدمات ویژه مهندسی در زمینه طراحی، محاسبه و اجرا در مباحث صنعت، ساختمان وتاسیسات است به گونه ای که کلیه استانداردهای لازم با بالاترین رتبه بازدهی و کمترین هزینه برای کارفرمایان و بهره برداران گرامی فراهم گردد که برای نیل به این هدف تیم کاملی متشکل از تمامی تخصص ها دور هم گرد امده اند تا با هم اندیشی جامع، خدمتی در خور اعتماد شما ارائه دهند .